14 Nisan 2009 Salı

Bakalım Ne Kadar Yüreklisiniz

Bu geçen sene İBB maçında Bobo'nun 4 maç ceza almasına neden olan pozisyon. Şimdi soruyorum herkese; bu hareketin cezası 4 maç ise Lugano'nun Semih'in Arda'nın cezası ne olmalı ? Herkes elini vicdanına koysun lütfen. Eğer o yapılan çirkinlikler 2-3 maçla geçiştirilirse en yakın maçta bizim topçular da yapsınlar aysını bakalım ne ceza verecekler diyeceğim ama bizimkilerin bu kadar çirkefleşebileceğine ihtimal dahi vermiyorum. Bi tezgahtır tutturmuş gidiyorlar, esas tezgahı kim kurmuş göreceğiz. Ha bu arada unutmadan, Nouma'yı Fb maçında yaptığı hareket yüzünden darağacına asan yapmadığı saldırı kalmayan sevgili medyamızın Volkan'ın yaptıklarına karşı kayıtsız kalması da ahlak anlayışlarının kişilere kurumlara göre değiştiğinin en açık göstergesi olsa gerek. O hareket yüzünden tahrik olup alt tribünün çatısına çıkan taraftarlar nedeniyle orada Allah korusun bi kaza olsaydı bunun hesabını kim verecekti bunu bi düşünsünler.

4 yorum:

demiycem dedi ki...

benim tahminim 5'er maç verirler belki emre aşığa 3-4.. sivas maçına kadarda kapanır sami yen..

Adsız dedi ki...

HOCAM BOBOYA BU HAREKETTEN DOLAYI MI VERMISLERDI 4 MAC CEZAYI YOKSA KIRMIZIDAN SONRA HAKEMLE OLAN DIYALOGUNDAN DOLAYI MI?
BEN PEK HATIRLAYAMADIM DA

Arkhe dedi ki...

Bobo'nun cezasının artmasında hakemi itmesinin de etkisi vardı, o cezayı sadece darbe nedeniyle almadı.

carlito dedi ki...

Evet haklısınız Bobo'nun cezasında kart sonrası hakemle olan münasebetinin de etkisi vardı ancak bu hafta ne yumruklar bir kere atıldı ne küfürler bir kere edildi ne de tekmeler bir kere atıldı, anlatmak istediğim Bobo'nun tüm yaptıklarıyla haftasonu kart gören oyuncuların tüm yaptıklarının kıyaslanması, herşeyi üstüste koyduğunuz da farkı göreceksiniz...