13 Nisan 2009 Pazartesi

Ergenekon'un İşidir

Maç oynanırken bi yandan ot çekip bi yandan da Scherlock Holmes okuyordu heralde sayın Adnan Polat. Yok yani bu kadar saçma sapan şeyleri ancak kafası güzel bi komplo teorisyeni söyleyebilir. Neymiş efendim, bu yaşananlar senaryoymuş, tezgah varmış, Gs ve Fb'yi bitirme operasyonu başlamışmış mışta mış... Evet tezgah kuruldu, Taner Gülleri'yi onlar ayarladılar, Lincoln'ü onlar takımdan kopardılar, Skibbe'yi onlar gönderdiler, Kewell'ı onlar stoperde oynattılar... Belki de Ergenekon'un işidir ha ne dersin sayın Polat. Ortaya attığın teze göre alınan her şampiyonluk tezgah o zaman, her sene 4. 5. olan takımlar bu tezgahın kurbanı. Bu tezgahlardan en iyi anlayan adamlardan birisin aslında sen, o tezgahlarta az tezgahtarlık yapmadınız. Senin takımın kendi sahasında ezeli rakibini yenemiyecek yenmeyi bırak adam gibi pozisyon bile bulamayacak, oyuncuların ağızlarından salya akıta akıta ona buna saldıracak, sahaya tribününlerden adam atlayacak sen kalkıp bunları 'tezgah' diye bize yutturacaksın. Olacak iş değil yemin ederim, Allah sizi ıslah etsin. Herkesin oynadığı maçlar ayan beyan ortada açık seçik bi kollanma varsa bi tezgah varsa açıkla. De ki şunlar şunlar oldu. Neden başarısızlığını böyle saçma sapan iftiralarla kapatmaya çalışıyorsun ki. Sen eğer kendi sahanda küme düşme potasında ki takımdan 5 gol yiyorsan kalkıp ona buna laf atmayacaksın sayın Polat. Bi kere de suçlu siz olun be. Yavaştan bi kuduzluk belirtisi görüyorum çenelerden salyalar akmaya başladı pis bi şekilde Allah sonunu hayır etsin, ligin sonunda şampiyon olursak daha susmazsınız siz. Benim tavsiyem al bi kasa soda birini bitir diğerine başla biraz da limon sık içine, hazımsızlığa bire bir, vallaa.

4 yorum:

Bay Kerahet dedi ki...

Adam haklı hocam. Beşiktaş bunların önünü kesiyor, hem de beşiktaş'ın önünü açıyorlar.

Beşiktaş'ı şampiyon yapıyorlar!

http://golsuzesitlik.blogspot.com/2009/04/besiktas-sampiyon-yapyorlar-uyumayin.html

Jordi Metal dedi ki...

Şu Ednan efendilerden birileri bizi kurtarsın

Olympian dedi ki...

bu manevralar klasik kardes. surekli suclu aramalari falan ne kadar klasik. butun yoneticiler ayni. cok buyuk kufur edicem simdi hepsine ya neyse.

ahmtblt dedi ki...

Katiliyorum hocam bu elestirilere, iyi söylemissiniz. Ben de degindim bu konuya, cok rahatsiz oldum acikcasi kendisinden.

http://ahmet-in-yeri.blogspot.com/2009/04/fenerbahce-ve-galatasaray-uzerine.html