13 Mayıs 2009 Çarşamba

Bu Kupa İkinize !!


Altancım sana üzüldüm ne yalan söyliyim. Maç boyunca Fener için çare ürettin durdun ama olmadı. 4. golden sonra sesinin titrediğini hissettim. Yazık oldu yav sana :)

Ve sen Bünyamin Gezer, maç boyunca pek bi yamuğunu görmedik ama son dakika verdiğin penaltı gerçek amacını gösterdi, olmadı be gülüm, başka maçlara inşallah :)

5 yorum:

Aguila Negra dedi ki...

yamuk olayını bir daha gözden geçirelim bence: neredeyse maç boyu tüm takdir haklarını fenerden yana kullanan bir hakem vardı sahada sanki. inanılmaz çifte standartlara tanıklık ettik maçın bütününde. ne kadar uğraşsada aldık kupayı... emeklerine sağlık futbolcularımızın, hepsine teşekkürler :))

carlito dedi ki...

Haklısın hocam, biz bu adamın doğramalarına öylesine alıştık ki bu maçta yaptıkları hafif geldi ama Allah'ı var maçın sonunda özüne döndü.

Gokhanson dedi ki...

tüm takdir haklarını fenere kullandı kolu hep bizim kaleye dogruydu...yenmemiz için 4 atmamız lazım herhalde...4-2 olunca bile adam 2 oldu diye bağırıo.1-0 öndeyiz altan dio ki 1-0 önde olmak dezavantaj olabilir..

kveldsmork dedi ki...

alTTan a çok yazık oldu..oysa ki aziz babası ne güzel araba alacaktı ona da kupayı alsaydı fener!!!tüh yaa...
ama bu kadar da gözüne sokulmaz.atılan golun dezavantaj yaratacağına kadar gitti manyak.manyak işte.
kapak bobo tarafından açılmayacak şekilde sıkıştrılmıştır alTTana ve alTTan gibilerine..
kazandan yukarı doğru giden ıhlamurdere caddesi üzerinde oturuyorum.maç sonu bizim çocuklar yürüdü yukarıya kadar.son dakika tezahüratları bu ülkedeki en yaratıcı ve eğlenceli grup olduğunu gösterdi : BEŞİKTAŞ AŞKINA!IŞIKLARI YAK-KAPA!
Cadde boyunca neler oldu tahmin edersiniz artık

stalker dedi ki...

altanın değişimi vahim. önceden mehmet demirkol tarzı bi objektifliği vardı ama son zamanlarda antu yazarları gibi maşallah. kapak olsun..

bünyamin de iyi görev yaptı ama fbsi yapamadı. abuk fauller, kolay kartlar hep bize. penaltıya söyleyecek laf yok. ondan önce fenerlilerin utanması gerek. 4-1 mağlupken ve son dakikada, sana hiçbir fayda getirmeyecek bir penaltı için kendini yerlere vuruyoırsun. bundan büyük ayıp mı olur.