30 Eylül 2009 Çarşamba

İsteksiz İlişkiden Sakat Çocuk Doğarmış

Adam o kadar dedi 'beni rahat bırakın, Çeşme'de tatil yapmak istiyorum, artık takım çalıştırmayacağım' diye. İstemeye istemeye devam etti görevine. Şuan ne çekiyorsak bundan çekiyoruz. Geçen seneki heyecanı yok hocanın, aklının başka yerde olduğu o kadar belli ki. Aslında bakarsanız hocanın devam etmesini bende çok istiyordum ama bu kadar soğumuş olabileceğine ihtimal vermezdim doğrusu. Adam baktı ki bırakmıyoruz peşini 'bari ben kendimi kovdurayım' dedi heralde.

Hakan bu sezon görev aldığı hangi maçta şansını kötü kullandı da sürekli kesik yiyor ? Rüştü hemen her maç hatalı gol yemesine rağmen nasıl hala 11'e yazılabiliyor. Rüştü THE END hocam ! anla artık şunu. İbrahim Kaş Erhan Güven'den ya da Rıdvan'dan çok mu iyi acaba ? İsmail her maç kadroya ilk yazacağım oyuncudur ama bi maç 11'de diğer maç tribünde ! Çocuk nasıl form tutsun nasıl iyi oynasın. Dilimizde tüy bitti hatta dilimiz koptu söyleye söyleye; bu takımın omurgası Sivok-Ferrari ve Ernst-Fink ikilileridir diye diye ama Fink kulübeden dışarı çıkamıyor. Nedir bu Ekrem Dağ'dan ön libero yaratma sevdaları. Ersnt'in yanına illa bi yerli oyuncu monte edeceksek (devre arasında Fink'i göndermek için) bu isim neden Uğur İnceman ya da Necip olmuyor. Tello oyun kurucu olarak oynayacaktı ise neden Tabata'yı aldık ? Tello'nun oynaması gereken sol açıkta (aslında Aydın Karabulut'un ! ) neden bi maç Bobo diğer maç Holosko oynuyor ? Holosko'dan sol açık olur mu Allah'ınızı severseniz ! Yazmaktan sıkılıyor insan valla, bu ve bunun gibi onlarca hata...

Bu hataları yapan adam kendini kovdurmak istiyordur başka bi açıklaması yok bunun. Gitmek istiyorsan ver istifanı git hocam, insanlarla dalga geçmene gerek yok.

Hiç yorum yok: