30 Kasım 2009 Pazartesi

Sivasspor 0 - 1 Beşiktaş

Çok zorlu geçeceği belli olan Kasım ayını sadece Wolsfburg mağlubiyeti ile atlatmış bulunmaktayız o maçı da kaybetmesek herşey çok daha güzel olacaktı ancak olmadı. Ligi daha 3. haftada bitiren Gs ve Fb'yi uzay takımı ilan edip bizi hepten silenler şimdi ne düşünüyorlar çok merak ediyorum. Şişirdikleri balonlar çok fena patladı. Haftaya içerde Diyarbakırla, sonraki haftada deplasmanda Manisa ile oynuyoruz bu iki maçta da bi kaza yaşamayacağımızı düşünüyorum, bu maçlardan sonra ilk yarının son haftasında içerde Bursa ile oynuyoruz eğer o maçı da kazanırsak ilk yarıyı rahatlıkla lider bitirebiliriz.

Yan hakem Bobo'nun golünü ofsayt diye kesmese maç daha ilk yarı bitmeden bitecekti. Bobo'nun sakatlanması ise takımı çok kötü etkiledi, yerine giren oyuncunun Nobre olması da bunda büyük etken tabiki. Hazır durumdaki bi Batuhan varken Nobre'yi oyuna almak intihardan başka bişey değildir, 9 aydan fazla oldu gol atamayalı bu gidişle uzunca bi süre daha atamaz zaten, yazık ona verilen 2.2 Milyon Euro'ya. Takım savunmamıza her maç yazısında övgüler diziyoruz az bile söylüyoruz belki ama artık övmeyeceğim çünkü nazar değecek. Abartmak istemem ama Beşiktaş tarihinin defansif anlamda en iyi dönemini yaşıyor, ilk yarıyı büyük ihtimalle 10 golden daha az yiyerek tamamlayacağız bu müthiş bi başarı, maaşallah diyelim. İ.Kaş'tan 4 4lük sağ bek olmaz belki ama artık o bölgeye alıştı İ.Kaş, bugün yaptığı asistle de bunu gösterdi, çok beğendim bugün kendisini. Ekrem bu hızla giderse yeni çekilecek Batman filminde Joker rolünü rahatlıkla oynar, adam her mevkide oynuyor yahu bi ara kalede de denesek mi acaba ? İ.Üzülmez son 3 maçtaki oynuyla bi senelik yerini daha garanti etti hayırlı olsun.

Geçen sezon beyaz forma uğurluydu bu senede damalı forma han o çıktığında beğenilmeyen forma. Ara ara çubukluyu da kullanmak lazım tabiki ama o pençe formamıdır nedir mümkünse semtimize uğramasın. Geçen hafta bayramı yaşatmaya başlayan Beşiktaşımız bayramın kapanışını da güzel bi şekilde yaptı, darısı Mayıs ayına inşallah.


Hiç yorum yok: