4 Kasım 2009 Çarşamba

Yılmaaaaz Bu Ne ?

-Rezil kere rezil bi insandır ağam.

-Ne olmuş ki bu adam bu kadar sinirlenmiş ?

-Göreve geldiğinden beri yönettiği takımını başarıdan başarıya koşturmasına rağmen (!), aldığı her futbolcudan milyon dolarlar kar etmesine rağmen (!), yaptığı büyük büsbüyük işlere rağmen kendisini istifaya davet eden taraftarlarına isyan ediyor kendisi.

-Etrafında ona acıyan gözlerle bakanlar kim peki ?

-Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Federasyon yöneticisi Lütfi Arıboğan, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden işadamı İhsan Kalkavan ve Azeri milyarder Mübariz Mansimov.

-Bu kadar önemli adamların yanında böyle hareket etmekte neyin nesi Yılmaz, ne yapmak lazım bunu ?

-Ocak ayında seçim var ağam, bir güzel sandığa gömmek lazım ama pek ihtimal dahilinde görünmüyor bu.

-Neden ?

-Başkanın paralı KÖPEKLERİ var ağam, bana oy vereceksiniz dedin mi verirler hiç durmazlar. Takım batmış bitmiş onların pek umurlarında değildir onlar kendi çıkarlarına bakarlar.Şu görüntünün anlattıkları aslında daha fazla ama bu kadarını yazalım yeter bize. Sen değilmiydin küfürle gelen sayın başkan. Bak işte o kullandığın pis silah gün gelir seni de vurur. (Silahı kullanan yani küfür eden taraftarlara ise hiç girmiyeceğim, siz değilmiydiniz yıllarca bu adamın yaptıklarına karşı sessiz kalan, şimdi küfür ederek kendinizi de rezil ediyorsunuz)

Kuyunun dibindeyiz an itibariyle, ya Ocak'ta adam gibi bi yönetim gelir herşeyi temizler ya da bu insan müsfettesi tekrar gelir ve herşey olduğu gibi devam eder.

Hiç yorum yok: