18 Ağustos 2010 Çarşamba

İftar Tarifesi : 2-0

- Öncelikle Beyaz forma Siyah şorttan başlamak istiyorum. Ne çubuklu ne düz siyah ne de bi başka tasarım hiçbiri bu kombinasyon kadar çekici gelmiyor bana. Umarım bu sezon bol bol giyeriz. Yeni fontlarda çok hoş olmuş.

- Hilbert konusunda ilk maçtan asıp kesmenin doğru olmadığını gördük, herif hırs yapmış gitmemek için ( gitme ihtimali var bence bu adamın) Attığı gol çocuk oyuncağıydı ama gerek rakip ceza sahasında gol araması gerekse defansa kadar gelip Ekrem'e yardım etmesi takdire şayan hareketlerdi. Ekrem gibi savunma açısından sıkıntı yaşayan bir bek oyuncusu için ilaçtır Hilbert gibi oyuncular. İlk 11'de yeri zor kontenjan nedeniyle ama iyi bi alternatif olacağını gösterdi.

- Delgado bu akşam cezalı olmasaydı büyük ihtimalle Tabata'nın yerine o oynayacaktı, keşke öyle olsaydı tam onun maçı olurdu bu maç şanssızlık işte. Tabata için ise yeniden bişeyler yazmaya gerek yok, takımda en çok sırıtan oyuncu olmaya devam ediyor 6+2+2+1 diye bişey çıksa o +1 için Tabata'yı kullansak değil tribünde oturmak stadın yanından bile geçmese ne de güzel olur.

- Zapo çıkıp ''Geçen sezon Bursa forması ile attığım golden sonra yaptığım yanlış hareketlerden dolayı özür diliyorum'' derse tribünlerle arasındaki buzlar erir, iyi oynadığında bile gerekli reaksiyonu alamıyor böyle bi barışa herkesin ihtiyacı var.

- Pascal Nouma'yı her maç tribünlerde görmek çok güzel hep bizimle kal bi yere gitme lan seviyoruz seni varlığın yeter !

- Quaresma'nın attığı gol güzeldi güzel olmasına da golden sonra Beşiktaş'ın simge isimlerinden biri olan Süreyya abiye koşması ve kucaklaşmaları daha bi güzeldi daha bi sevindiriciydi. Çok şey anlatıyor o kucaklaşma, 'Beşiktaş nedir ?' sorusunun cevabıdır aslında bi yerde de.

- İsmail hepimizin üzerine titrediği isimlerden biri ama onda da bi haller var bu aralar acilen toparlanmalı.

- Helsinki fark yememek için çıkmıştı ve bunda da başarılı oldu ancak gruplara kalmak onlar için uzak bi ihtimal artık. Benim dikkatimi çeken ise Bobo'yu tutmakla görevli olan Ojala oldu Helsinki'de, çok yerinde müdahaleleri oldu, maçı anlatan spikerde İngiliz scoutlarının hedefinde olduğunu söyledi, sağlam bi adam.

- Gruplara kalmak için artık önümüzde sadece bi 90 dk. kaldı, hedef yüksek bu sene adım adım varacağız inşallah o hedeflenen yere.

Hiç yorum yok: