27 Ağustos 2010 Cuma

Necip - Cenk

- Quaresma, Guti falan iyi de Necip ve Cenk gibi cevherler daha bir heyecanlandırıyor adamı. Her ikisine de maşallah özellikle de Necip, pırıl pırıl bir genç ama hem futbolunun olgunluğu hemde hareketleri ve maç sonu açıklamaları yılları devirmiş başarılı bir futbolcunun ki gibi. Cenk süper bir başlangıç yaptı bir kaleci için özgüven ne kadar önemliyse tribünlerin güveni de o kadar önemlidir homurdanmalar olunca daha bi istim üstünde oluyor kaleciler Cenk bu güzel başlangıç ile bu tehlikeyi atlattı, böyle devam edecek inşallah. Gönül isterdi ki bu övgülerden İsmail'de nasibini alsın ama bu sezona kötü başladı İsmail artık yavaş yavaş Deli İbo'dan formayı almasını umut ederken onda ki bu geri gidiş can sıkıcı.

- Tabata'nın ne ilk 11'de ne de sonradan oyuna girenlerin arasında olmaması gecenin benim için en önemli artısıydı. ( Darısı Nobre'nin başına (Holosko'nun golünde neredeyse ağlayacaktı kendi atamadı diye) )

- Kuralar yarın çekiliyor 1,3 ve 4. torbadan en yüksek puanlı takımlar hangileri ise onlarla eşleşiriz büyük ihtimalle ! Gönülden geçen ise AZ Alkmaar, BATE Borisov ve Sheriff. Hayırlısı olsun diyoruz.

- Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'un elenmesine o kadar üzüldüm ki şuan gözyaşlarımla sırılsıklam olan bir klavyeden yazıyorum bu yazıyı........

- Quaresma geçen hafta attığı golden sonra malzemeci Süreyya abiye koşmuştu bu sefer de yanlış görmediysem tercümanına koştu. Seviyoruz lan seni Cigano !

- Bobo'nun yerine adam almasan rehavetten, yerinin garanti olmasından dolayı kasmaz umursamaz bi tavırla oynar, yerine adam arasan kafası karışır ruh gibi dolaşır sahada (asistinin hakkını veriyorum) Bu adamın gönülünü nasıl hoş edeceğiz birisi anlatsın lütfen. İlkokul hocasını falan mı çağırsak ?? İnşallah transferin bitmesine saatler kala eli ayağı düzgün bi adam alınır forvete, eğer son dakikaya sıkıştırılmış alelacele getirilecek bi adam gelecekse hiç gelmesin.

- Şu saatten sonra Erhan Güven Ekrem'den formayı alırsa Schuster'in sağ bek anlayışına küfür edeceğim ! Rıdvan ya da Toraman tez zamanda iyileşse de şu bölge kangren olmaktan kurtulsa, hem böylece Ekrem'i de Hilbert'in yerine sağ açıkta oynatabliriz, her türlü Hilbert'ten de Nihat'tan da Holosko'dan da iyi oynar Ekrem orda.

- 3 kulvarda da başarılı olmak istiyoruz ama bu sene Avrupa'da da güzel işler yapacağız inşallah nazarımız değmesse.

Hiç yorum yok: